کاوشگران بهره وری پویا | لیست کتاب ها

لیست کتاب ها

جهت دریافت و سفارش کتاب ها با شماره ۳-۰۲۱۷۷۲۴۶۲۴۱ تماس حاصل فرمایید.

امکان مراجعه حضوری و ارسال با پیک نیز وجود دارد.

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات
  ۱۲ اصل مدیریت برجسته و عالی راد وانگنر / محمدجواد آبگون ۱۲۰۰۰ تومان

پر فروش ترین کتاب از نگاه NEW YORK TIMES- سازمان تحقیقاتی، پژوهشی و مدیریتی گالوپ نظر سنجی بی نظیری از بیش از ۱۰ میلیون کارمند و مدیر در ۱۱۴ کشور به ۴۱ زبان زنده ی دنیا انجام داد که این نظرسنجی ها برای تبیین و تعیین یک محیط کار ایده آل که در آن کارکنان با همه ی وجود کار می‌کنند، خود را برای انجام وظایف به زحمت می‌اندازند، داوطلب می شوند و احساس و ابراز رضایت می‌کنند و موفقیت سازمان را موفقیت خود می دانند . می باشد و نظر مدیران توانمند و برجسته را به خود جلب کرده است. گالوپ در پی این نظرسنجی گسترده، به دوازده پرسش کلیدی(Q12) برای ایجاد محیط کاری با عملکرد بالا دست یافت.

ما در این کتاب به تحلیل این ۱۲ عامل پرداختیم.

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات
 
ابزار ارزیابی فرآیندهای مدیریت منابع انسانی شرکت فیلیپس / محمدجواد آبگون ۸۰۰۰ تومان

فیلیپس به عنوان یکی از تعهدات استراتژیک خود از سال ۲۰۰۴ برخی از این ابزارها (PSTs) را برای کمک به بهبود عملکرد سایر سازمان‌ها در اختیار EFQM قرار داد. این کتاب ترجمه ای از “مدیریت منابع انسانی” که به مدل فیلیپس معروف است، می باشد.

 

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات
 
مدل بلوغ فرایندهای مدیریت منابع انسانی موسسه میر سپاسی ۱۵۰۰۰ تومان

این مدل براساس مدل سیستمی اقتضایی مدیریت منابع انسانی میرسپاسی تهیه و توسط تیمی متعهد و متخصص در حوزه مدیریت و با ترکیب تجربه ۳۵ ساله استاد میرسپاسی(پدر علم مدیریت منابع انسانی ایران)تکمیل شده است. سازمانها با استفاده از این مدل سطح بلوغ فرایندهای مدیریت منابع انسانی را مشخص می کنند . 

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات
 
ISO9001:2015, ISo14001:2015 سازمان ایزو / آبگون و یوسفیان ۱۶۰۰۰ تومان

در پی تغییرات ویرایشهای جدید استاندارد، کی گروپ اقدام به ترجمه و نشر استانداردISO9001:2015 و ISO14001:2015نمود. ترجمه روان و شفاف، این کتاب را از سایر ترجمه ها متمایز نموده است.

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات
 
شاخصهای کلیدی عملکرد که مدیران باید بدانند. برنارد مار / عادل آذر ،

عسگر یوسفیان

۲۲۰۰۰ تومان

شاخص کلیدی عملکرد ابزاری هستند که نشان می‌دهند آیا کسب و کار شما در مسیر رشد و پیشرفت حرکت می‌کند یا اینکه از مسیر اصلی خود خارج شده است. با استفاده از شاخص‌های درست و مناسب قادر خواهید بود به نتایج دلخواه دست یابید.

این اپلیکیشن شامل شاخص های کلیدی عملکرد است که از اهمیت بالایی برخوردارند. اپلیکیشن توضیح می‌دهد شاخص‌های کلیدی چه هستند. همچنین نمونه‌های واقعی از کاربرد شاخص‌ها در کتاب ارائه شده است.که از طریق آنها مهارت و توانایی لازم جهت درک، ارزیابی و تفسیر مهمترین جنبه‌های هر کسب و کار را به دست خواهید آورد.

این اپلیکیشن یک راهنمای عملی از قدرتمندترین شاخص‌های کلیدی عملکرد مالی و غیر مالی برای هر کسب و کار است.

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات
 

ISO 3834-2

۲۰۰۵

شاهین فیاضی ، حسین تیموری ، محمد جواد آبگون ایزو ۲-۳۸۳۴ شامل کلیه الزامات کیفی جوشکاری ذوبی مواد فلزی است که برای عملیات جوشکاری در کارگاه ها و سایت ها تعریف شده اند . ویرایش دوم استاندارد حاضر جایگزین و منسوخ کننده ویرایش اول است که به صورت فنی بازنگری شده است .  

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات
 
 سیستم مدیریت محیط زیست در شهرداری ها 

ISO ۱۴۰۰۱

محمد جواد آبگون

نرگس بهادری

هاشم خوشنام 

 ۸۰۰۰ تومان  با توجه به اقداماتی که در مناطق شهرداری شهر تهران از طرف ستاد محیط زیست و توسعه پایدار در خصوص پیاده سازی استاندارد ایزو ۱۴۰۰۱ طرح ریزی شد ، شهرداری منطقه ۴ تهران نیز جز مناطق ۲۲ گانه ای بود که به پیاده سازی این استاندارد اقدام کرد . 

در کتابی که پیش رو دارید ، نگارندگان اقدام به مکتوب کردن تجربه های کسب شده در پیاده سازی ایزو ۱۴۰۰۱ در منطقه ۴ تهران نموده اند 

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات
 
 شرکت گاز استان قم در مسیر تعالی حمید رضا خدمتگزار   معرفی مسیر تعالی شرکت با رویکرد ترویج و اشاعه فرهنگ سرآمدی در راستای ارتقای سطح آگاهی کلیه ذینفعان 

 

جلد کتاب  نام کتاب  تالیف / ترجمه قیمت  توضیحات